Вівторок, 25.06.2019, 07:09
Вітаю Вас Гость | RSS

Оваднівський професійний ліцей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека

Ми щиро вітаємо Вас у нашій бібліотеці!

 

Без пристрасті до книжки людині не доступні культура сучасного світу, інтелектуальне й емоційне вдосконалення.

В. Сухомлинський

 

 

Бібліотека — море книг.

Бібліотека — храм науки.

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки.

Вони — це згусток давнини,

Вони — це всіх епох розмова,

Вони прийшли із давнини,

Як наша виспівана мова.

 

 

Мета роботи бібліотеки:

Йти в ногу з часом, залишаючись носієм «прекрасного, доброго, вічного, і виконуючи інформаційну функцію у тісному зв’язку з виховною, естетичною і культурологічною. Забезпечення літературою та інформацією навчально-виховного процесу і наукових досліджень, а також розповсюдження знань, духовного і інтелектуального навчання і культури.

      Бібліотека древня і вічно юна оселя людського розуму. Саме бібліотека є скарбницею інформації в ліцеї, основні завдання якої – це  забезпечення  інформаційних  потреб учнів і педагогів.
Бібліотека ХХІ століття бере на себе відповідальність за підготовку читачів до майбутніх змін у суспільстві, надаючи їм різні інформаційні можливості та навчаючи їх сучасним технологіям
отримання знань.
Бібліотека – це місце виховання і навчання. Читачі бібліотеки отримають унікальну можливість необмеженого доступу до інформації та знань, до світових наукових ідей і творчих розробок, до культурного продукту, необхідного для розвитку особистості та її самореалізації.
Кожен читач, зареєстрований у формулярі, має право обмінювати книги. Термін, на який можна отримати літературу, визначається відповідно до "Правил користування бібліотекою".
Сьогодні бібліотека ліцею має умови, які сприяють формуванню інформаційної культури учнів, їх самостійної активності, а також підвищенню професійної компетентності за допомогою нових інформаційних технологій. У користувачів з'явилася змога отримувати необхідну інформацію не тільки за допомогою наявного книжкового фонду, а й за допомогою всесвітньої мережі Інтернет. Нові інформаційні технології широко впроваджуються в практику роботи бібліотеки.

Основу бібліотеки ліцею складають книги. Книга завжди була наймогутнішим засобом просвіти. Книжковий фонд бібліотеки  ліцею є універсальним. У бібліотец  налічується  понад  12 тисяч примірників.
Популярними формами роботи бібліотекаря є книжкові виставки. Оформлені та постійно діють книжкові виставки і тематичні полички

(« Новинки преси»,"Молодь за здоровий спосіб життя", "Твоя майбутня професія",  "Сьогодні – це актуально", "Вивчай і знай свій рідний рай», «Європа - спільна спадщина», «Наші славетні земляки», «Нові надходження»  та інші), які охоплюють усі напрями виховання.

Заходи, які проводить бібліотека:

 

  • Конкурси малюнків на різні тематики;
  • Протягом року діє книжкова лікарня;
  • Ознайомлення першокурсників з бібліотекою;
  • Протягом року проводяться бібліотечні уроки, літературні вікторини; віртуальні виставки
  • Бесіди на тему бібліотечно-бібліографічних знань;
  • Протягом року організовується книжкові виставки до знаменних і пам’ятних дат;
  • Акція «Подаруй бібліотеці книгу»;
  • Протягом року бібліотекар бере участь у загальноліцейних заходах.

 

 

Масова робота у бібліотеці також є складовою системи виховання роботи в ліцеї. Адже масовий захід – це і пропаганда книги різної тематики і бібліотеки, виховання та навчання учнів, їх розвиток. Проводяться масові заходи різної тематики.


 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930