Вівторок, 25.06.2019, 07:53
Вітаю Вас Гость | RSS

Оваднівський професійний ліцей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому

Правила прийому до

Оваднівського професійного ліцею

1. В ліцей приймаються громадяни України, які мають повну чи базову загальну середню освіту або освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.

2. Громадяни України користуються рівними правами при вступі до ліцею відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, передбаченими законодавством.

     2.1. Безоплатна повна загальна середня освіта. 

  2.2. Перша робітнича професія - за державним замовленням (безоплатно).   

Прийом   до   ліцею   здійснює   приймальна комісія, утворена наказом   № 18   від 04.02.2013 р. Склад приймальної комісії та порядок її роботи додається.

3. Правила прийому до ліцею доведені до відома вступників, громадськості через засоби масової інформації: газети «Волинь», «Віче», Волинське радіо, ТРК «Аверс» та інформаційні стенди встановлені на території навчального закладу.

3.1. Прийом в ліцей здійснюється за такими професіями (спеціальностями) на підставі виданих ліцензій Міністерства освіти і науки України:

- серія АВ    № 395066    від 17.12. 2007

на базі повної загальної середньої освіти

(державне замовлення)

1. слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорії «ВС» - 28 осіб;

2. ектромонтер   з   ремонту  та обслуговування електроустаткування;  водій автотранспортних засобів категорії «ВС» - 28 осіб;

3. кухар, кондитер - 28 осіб

4. тракторист, машиніст бульдозера (будівельні роботи), водій автотранспортних засобів категорії "ВС" - 28 осіб

на базі повної загальної середньої освіти

(платне навчання)

1. тракторист-машиніст   сільськогосподарського   виробництва; слюсар   з  ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорії «ВС» - 25 осіб

Після закінчення навчання видається диплом кваліфікованого робітника.

на базі базової загальної середньої освіти

 (державне замовлення)

2. тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних                 засобів категорії «ВС» - 28осіб;

3. кухар, кондитер - 28 осіб.

Після   закінчення   навчання   видається   диплом   кваліфікованого   робітника   і атестат про повну загальну середню освіту.

4. Зарахування в ліцей абітурієнтів за державним замовленням проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами середнього бала атестата про повну  загальну середню освіту (свідоцтва про базову загальну середню освіту) та  на  основі   співбесіди; зарахування  в ліцей абітурієнтів за платною формою навчання проводиться на основі співбесіди та укладення угоди поетапно протягом періоду прийому документів.

Вступні   випробування   та   співбесіда   проводяться   поетапно   протягом   періоду прийому документів згідно графіка.

    4.1. При отриманні однакових результатів тестування перевага надається особам, вказаним в п. 11 даних Правил.

5. Особи, які виявили бажання навчатися подають у Оваднівський професійний ліцей заяву про вступ до навчального закладу особисто.

6. Прийом документів від вступників проводиться з  01 червня до 15 серпня 2013 року.

7. Вступники подають заяву із зазначенням обраної професії форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування, до якої додають та документи, які зазначено вище.

    7.1. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ трьохсторонню угоду між підприємством, учнем та ліцеєм.                                                                        

8. Особи, які без поважних причин не з'явилися на співбесіду у зазначений час, або отримали нижчий бал за прохідний рівень навчальних досягнень в
ліцей не зараховуються.                                                     

9. Зараховуються на державну форму замовлення без співбесіди:

    9.1 особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»                    встановлено 1 категорію;

    9.2 випускники старшої середньої загальноосвітньої школи, нагороджені золотою (срібною) медаллю;

    9.3 випускники основної середньої загальноосвітньої школи, які мають Свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;

   9.4 учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями (спеціальностями), для яких вищезазначені дисципліни є профілюючими.

    10. Зараховуються    поза    конкурсом    при    позитивних    результатах співбесіди:

       - діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків;

     10.1 інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією (спеціальністю) та спеціалізацією;

     10.2 особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»               встановлено 3 категорію;

    10.3 обидва батьки є інвалідами;

    10.4 один з батьків - інвалід, а інший помер;

    10.5 одинока матір з числа інвалідів;

    10.6 батько - інвалід, який виховує дитину без матері.

     11. Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

        11.1 особи, яким Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» встановлено 3 категорію;

       11.2 діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним                     замовленням. Вступники у цьому випадку подають копію виписки з наказу про те, що батько (мати)    визнані    такими,    що                               загинули    при    виконанні    службових обов'язків.    

       12. Не пізніше, ніж через п’ять днів після закінчення конкурсних випробувань, приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що можуть бути зараховані на навчання до ліцею за обраною чи рекомендованою формою навчання.

        13. У разі оскарження результатів конкурсних випробувань вступник у 3-денний термін після їх оголошення подає відповідну заяву на ім’я голови приймальної комісії.  

         14. Зарахування до ліцею здійснюється наказом директора, підписаним не пізніше ніж за 5 днів до початку занять. Оформлення зарахування після конкурсних випробувань супроводжується укладанням договору між ліцеєм та замовниками робітничих кадрів, між ліцеєм та вступником (його батьками для неповнолітніх) про навчання та працевлаштування.

         15. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з ліцею. На звільнені при цьому місця може проводитися додаткове зарахування за конкурсом осіб, які пройшли вступні випробування. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій ліцей може проводити додатковий прийом.

         16. Особам, які не зараховані до ліцею, а також тим, які без поважних причин не   приступили   до   занять,   повертаються    документи   не   пізніше   5 днів   із   дня прийняття рішення.                       

         17. Оскарження   результатів  конкурсних   випробувань   проводить   дирекція  ліцею, управління освіти і науки ОДА.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930